Manažerské účetnictví veřejného sektoru eBook

Fatimma.cz Manažerské účetnictví veřejného sektoru Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Manažerské účetnictví veřejného sektoru! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Manažerské účetnictví veřejného sektoru a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Manažerské účetnictví veřejného sektoru.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,77 MB

ISBN: 9788027120031

POPIS
Kniha je určena vedoucím pracovníkům, účetním, metodikům a analytikům obcí, měst, krajů a státních organizací. Vznikla z potřeb praxe, ve které pro účely finančního řízení a finanční kontroly nelze stávající finanční účetnictví plně využít. Oblast manažerského účetnictví ve veřejném sektoru autoři odborných knih příliš neřeší, neboť je zcela jiná než manažerské účetnictví v soukromém sektoru.Jde vůbec o první vydání knihy o manažerském účetnictví ve veřejném sektoru, které není podřízeno vyhláškám a účetním standardům. Navazuje na publikaci Finanční účetnictví veřejného sektoru.
STÁHNOUT ČÍST
Manažerské účetnictví veřejného sektoru | Odborná ...
Oblast manažerského účetnictví ve veřejném sektoru autoři odborných knih příliš neřeší, neboť je zcela jiná než manažerské účetnictví v soukromém sektoru. Jde vůbec o první vydání knihy o manažerském účetnictví ve veřejném sektoru, které není podřízeno vyhláškám a účetním standardům.
Manažerské účetnictví veřejného sektoru | Dumknihy.cz ...
Ebook elektronická kniha Manažerské účetnictví veřejného sektoru: - autor Máče Miroslav - PDF, ePub, Mobi e-kniha ihned ke stažení. Kniha je určena vedoucím pracovníkům, účetním, metodikům a analytikům obcí, měst, krajů a státních organizací. Jde vůbec o první vyd
SOUVISEJÍCÍ KNIHY