Dvanáctá karta eBook

Fatimma.cz Dvanáctá karta Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dvanáctá karta! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dvanáctá karta a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Dvanáctá karta.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,79 MB

ISBN: 8073032473

POPIS
Středoškolačka Geneva Settleová se stala terčem nelítostného profesionálního zabijáka, který ji má z neznámých důvodů zavraždit. První pokus byl neúspěšný, ale vrah dal jasně najevo, že svůj úkol hodlá splnit: na místě činu zanechal dvanáctou tarotovou kartu, Viselce. Vyšetřování se ujímá věhlasný kriminalista Lincoln Rhyme s Amélií Sachsovou a usilovně se snaží zjistit, kdo je oním profesionálním zabijákem a kdy hodlá udeřit znovu. Shromážděné indicie dovedou Rhyma k přesvědčení, že klíč k rozluštění záhady skrývá více než sto let starý případ bývalého otroka Charlese Singletona, který v 19. století sehrál významnou roli v hnutí za občanská práva, ale poté byl zatčen za krádež a zostuzen. Jeho pohnutý osud zpracovává Geneva ve své školní práci, mimo jiné i proto, že byl jejím předkem - a podle Rhyma nad ní právě z tohoto důvodu kdosi vyřkl rozsudek smrti. Rhyme se Sachsovou mají pouhé dva dny na to, aby nalezli odpověď na celou řadu otázek, chtějí-li Genevě zachránit život. Jakého zločinu se Charles kdysi opravdu dopustil? Jaké tajemství svým potomkům zanechal? Podařilo se Genevě odhalit něco tak významného, že kvůli tomu má zemřít?
STÁHNOUT ČÍST
Dvanáctá karta - Jeffery Deaver | Nakladatelství Domino
Dvanáctá karta Autor: Deaver, Jeffery Nakladatel: Domino EAN: 9788074981562 ISBN: 978-80-7498-156-2 Originál: Thw Twelfth Card Překlad: Kobělka, Jiří Popis: 1× kniha, vázaná, 624 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2016 (3. vydání)
Dvanáctá karta - Jeffery Deaver, pevná vazba s přebalem ...
Kupte knihu Dvanáctá karta od Jeffery Deaver na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
SOUVISEJÍCÍ KNIHY