Pohádky z Valašského království eBook

Fatimma.cz Pohádky z Valašského království Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pohádky z Valašského království! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pohádky z Valašského království a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Pohádky z Valašského království.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,64 MB

ISBN: 8071858056

POPIS
Nádherné pohádky z Valašska, které před stopadesáti lety sesbíral B. M. Kulda (Moravské pohádky) a před dvaceti lety převyprávěl Jan Skácel. Druhé vydání knihy, která v době, kdy měl Jan Skácel zakázáno publikovat, vyšla pod jménem jeho přítelkyně Blanky Stárkové, ilustruje Galina Miklínová.
STÁHNOUT ČÍST
Skácel: Pohádky z Valašského království - Bolek Polívka ...
Pohádky z Valašska jsou jasné, poctivé, nekompromisní, nepostrádají však přitom kouzloa tajemství. Skácel uchoval bezprostřednost Kuldova vyprávění a obohatil je o krásný jazyk a velkou dávku humoru. Kdo jiný by pak měl vyprávět tyto pohádky z Valašského království, než sám valašský král, Bolek Polívka.
Pohadky z ceskeho kralovstvi | Sleviste.cz
Pohádky z Valašska jsou jasné, poctivé, nekompromisní, nepostrádají však přitom kouzlo a tajemství. Skácel uchoval bezprostřednost Kuldova vyprávění a obohatil je o krásný jazyk a velkou dávku humoru. Kdo jiný by pak měl vyprávět tyto pohádky z Valašského království, než sám valašský král, Bolek Polívka.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY