Indiana Teller: Jarní měsíc eBook

Fatimma.cz Indiana Teller: Jarní měsíc Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Indiana Teller: Jarní měsíc! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Indiana Teller: Jarní měsíc a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Indiana Teller: Jarní měsíc.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,66 MB

ISBN: 9788024241654

POPIS
Příběh se odehrává na rozlehlých pláních státu Montana, na nichž leží pozemky patřící k ranči Lykos. Ranč je zdánlivě určen k chovu dobytka, ale jeho skutečnými obyvateli jsou vlkodlaci, členové mocného klanu. Mezi nimi žije jediná lidská bytost, Indiana Teller, syn vlkodlaka a lidské matky a vnuk náčelníka klanu, typický nejistý teenager. Indiana se snaží najít své místo v přísné hierarchii členů klanu – mezi čistokrevnými vlkodlaky, polovlkodlaky a řadou dalších fantastických bytostí, které žijí v těsném sousedství světa lidí, ale je odmítnut a odchází studovat na univerzitu, aby konečně začal žít normálním životem. Navzdory varování svých prarodičů se zamiluje do půvabné spolužačky Kateriny. Zanedlouho málem přijde o život při nehodě, ale jakoby kouzlem v posledním okamžiku zmizí. Právě v tomto okamžiku se poprvé projeví vlastnost, kterou je obdařen – dokáže cestovat časem. Jsou podivné události odehrávající se v Indianově blízkosti jen shodou náhod, nebo úklady nesmiřitelného nepřítele? Indiana je nucen čelit svému osudu a rozhodnout se přitom, komu smí věřit a koho smí milovat.
STÁHNOUT ČÍST
Tituly podobné k Indiana Teller: Jarní měsíc | Dumknihy.cz ...
Indiana Teller, Jarní měsíc / Příběh se odehrává na rozlehlých pláních státu Montana, na nichž leží pozemky patřící k ranči Lykos. Ranč je zdánlivě určen k chovu dobytka, ale jeho skutečnými obyvateli jsou vlkodlaci, členové mocného klanu.
Indiana teller - bazar - Bazoš.cz
Prodám knihu Indiana Teller- Jarní měsíc - [21.4. 2020] prodám knihu indiana teller- Jarní měsíc od Sophie Audouinové-Mamikonianové za 150 Kč plus poštovné nebo osobní předání v České Lípě nebo v Liberci. Několikrát čtená a má škrábnutou obálku viz foto.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY