O kolečko míň eBook

Fatimma.cz O kolečko míň Image

INFORMACE

Trávit čas knihou O kolečko míň! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu O kolečko míň a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: O kolečko míň.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,32 MB

ISBN: 9788074324970

POPIS
Schovancova kniha představuje autentický ponor do nitra člověka, který svůj handicap dokázal proměnit ve výhodu. Ve Francii vzbudilo jeho svědectví mimořádný ohlas – šlo o vůbec první vyprávění muže postiženého autismem, jenž nechal veřejnost nahlédnout do svého vnitřního světa. A podobné výlučné postavení má vydání knihy O kolečko míň i v českém prostředí. Autor, jenž sám ovládá deset jazyků, prokazuje nejen nebývalou stylistickou a myšlenkovou kultivovanost, ale též ohromující vzdělanost a sečtělost, a nabízí tak čtenářům strhující a napínavou výpravu do zákoutí lidské mysli.
STÁHNOUT ČÍST
Recenze knihy „O kolečko míň" od Josefa Schovance - Blog ...
A podobné výlučné postavení má vydání knihy O kolečko míň i v českém prostředí. Autor, jenž sám ovládá deset jazyků, prokazuje nejen nebývalou stylistickou a myšlenkovou kultivovanost, ale též ohromující vzdělanost a sečtělost, a nabízí tak čtenářům strhující a napínavou výpravu do zákoutí lidské mysli.
O kolečko míň: Můj život s autismem - Josef Schovanec ...
Všechny informace o produktu Kniha O kolečko míň - Josef Schovanec, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze O kolečko míň - Josef Schovanec.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY