Antibohyně eBook

Fatimma.cz Antibohyně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Antibohyně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Antibohyně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Antibohyně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,52 MB

ISBN: 9788073848347

POPIS
Válka bohyň začíná v Antibohyni, prvním dílu nové série uznávané autorky Anny krví oděné Kendare Blake.Staří bohové neumírají…Aspoň si to Athéna myslela. Jenže pak jí pod kůží začala vyrůstat pírka, která jí zahltila plíce jako nějaká podivná rakovina, a Hermése sužovala spalující horečka. Tím skončil jejich poklidný věčný život ve zdraví.Athéna a Hermés putují světem a zoufale hledají příčinu svého pomalého, bídného umírání. Cestou získávají spojence a odhalují pradávné i nové protivníky. Pátrání je zavede ke Cassandře, obyčejné dívce, která se kdysi coby vědma těšila přízni a ochraně jednoho z bohů.Dnes už se Cassandra do života bohů nijak neplete, vlastně ani netuší, že existují. Přesto by mohla hrát klíčovou úlohu ve válce, k níž se schyluje.Královna bohů Héra se spojila s dalšími antickými obyvateli Olympu, kteří ve snaze prodloužit vlastní život vyvražďují své rivaly. Touha přežít z nich udělala antibohy, ubohé karikatury jejich někdejší slávy. Athéna bude potřebovat nějaké trumfy, protože život nesmrtelníků jen tak nevyhasne.Každý z nich umírá po svém. Někteří se zadusí peřím. Z některých se stanou příšery. Ale všichni zuří až do posledního dechu.Nadešel čas války bohyň.
STÁHNOUT ČÍST
Antibohyně - Kendare Blake — Kniha.cz
Antibohyně 2014; Jeden temný trůn 2019; všech 6 knih autora. Kniha Antibohyně je v. Právě čtených: 4x: Přečtených: 167x: Čtenářské výzvě ...
Antibohyně | Baronet.cz
Antibohyně. Kdo napsal knihu Antibohyně? Autorem je Kendare Blake. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY