Mí pacienti a další zvířata eBook

Fatimma.cz Mí pacienti a další zvířata Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mí pacienti a další zvířata! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mí pacienti a další zvířata a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Mí pacienti a další zvířata.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,61 MB

ISBN: 9788024938554

POPIS
Autorka je veterinářka a spisovatelka. Vyrostla v Anglii a přestěhovala se do Spojených států, kde začala svou kariéru veterinární lékařky specializující se na léčení malých zvířat. V autobiografické knize vypráví veselé i smutné příběhy ze života svých zvířecích pacientů a zaznamenává postupný vývoj od nejisté studentky, která je nervózní z každého složitějšího úkolu, až po sebevědomou lékařku, která je oddaná své práci a snaží se pro své pacienty udělat první poslední.
STÁHNOUT ČÍST
Mí pacienti a další zvířata - vufind.mzk.cz
Mí pacienti a další zvířata: Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho Autorka je veterinářka a spisovatelka. Vyrostla v Anglii a přestěhovala se do Spojených států, kde začala svou kariéru veterinární lékařky specializující se na léčení malých zvířat.
Mí pacienti a další zvířata (Suzy Fincham-Gray) | Detail ...
Kniha: Mí pacienti a další zvířata Autor: Suzy Fincham-Grayová Snaha naplnit si dětský sen o práci veterináře přivedla autorku původem z Británie na cestu od pasteveckých farem ve Walesu až do velké veterinární nemocnice ve Filadelfii v USA, kam ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY