Stín vitězství eBook

Fatimma.cz Stín vitězství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Stín vitězství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Stín vitězství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Stín vitězství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,86 MB

ISBN: 9788073324285

POPIS
Občas věci nevyjdou tak, jak se plánují.Mesanský blok má plán, na kterém pracuje už celá staletí. Plán na přeměnu galaxie a genetické vylepšenísvým způsobemlidské rasy.Až donedávna šlo všechno jako po másle, pak ale Blok narazil na menší překážku na cestě zvanou Hvězdné království Mantichora. Vyřešilo to tak, že zinscenovalo válku se Solarním svazem, největší a nejstrašnější mezihvězdnou silou v lidské historii. A aby věci urychlilo, podniklo ničivý záludný útok, kterým zničilo průmyslovou infrastrukturu Královského námořnictva Mantichory.Pak pomocí diverzní operace Janus podnítilo revoluce na planetách spravovaných Mantichorou. To dohromady utvrdilo Solární svaz v odhodlání zničit Hvězdné království jednou pro vždy a zdiskreditovat ho po celé galaxii.I ty nejdůmyslnější plány ale mohou mít nezamýšlené důsledky a jedním z nich je v tomto případě nová naděje na svobodu pro utiskované národy v celém vesmíru.Čtrnáctá kniha z cyklu o Honor Harringtonové.
STÁHNOUT ČÍST
Honor Harringtonová - suewebik.net
Ptala jsem se i na Cauldron of Ghosts a prý čtenáři žádali Vzestup Mantichory a že ty boční knížky ani nechtějí a že radši už Stín vítězství. Grr, přiznejte se, kdo to byl? Takže Cauldron of Ghosts by měl být potom, nebo možná bude Uncompromising Honor, ale tu ještě od Baenu nedostali.
Kniha Stín vítězství | Fantasyobchod.cz
Kupte knihu Stín vitězství od David Weber na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
SOUVISEJÍCÍ KNIHY