Dívky nalehko eBook

Fatimma.cz Dívky nalehko Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dívky nalehko! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dívky nalehko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Dívky nalehko.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,64 MB

ISBN: 9788074327728

POPIS
V soukromé zahradě je nalezena mrtvá dívka, oděná jen v lehkém erotickém prádle. Na první pohled okolnosti ukazují na sexuálně motivovanou vraždu. Svérázný komisař Holina, který dá stejně na svou policejní intuici jako na radu bývalé lásky, psycholožky a astroložky Sabiny, se snaží proniknout co nejhlouběji do okruhu lidí kolem zavražděné Vietnamky. Pátrání ho nejprve vede do proslulé tržnice SAPA, postupně však zjišťuje, že ve hře je mnohem víc.Dívky nalehko jsou dalším setkáním s majorem Holinou z pražského Oddělení vražd, kterého známe ze seriálu Vraždy v kruhu s Ivanem Trojanem, Richardem Krajčem a Hanou Vagnerovou v hlavních rolích. Stejně jako Muž na dně, i Dívky nalehko předchází událostem seriálu.
STÁHNOUT ČÍST
Vraždy v kruhu: Dívky nalehko - Iva Procházková ...
Úvod > Nové knihy > Beletrie pro dospělé > Romány, povídky, novely > Krimi, detektivky > Iva Procházková - Dívky nalehko Nové knihy Beletrie pro dospělé
Dívky nalehko - Iva Procházková | Knihy Dobrovský
Dívky nalehko jsou dalším setkáním s majorem Holinou z pražského Oddělení vražd, kterého známe ze seriálu Vraždy v kruhu s Ivanem Trojanem, Richardem Krajčem a Hanou Vagnerovou v hlavních rolích. Stejně jako Muž na dně, i Dívky nalehko předchází událostem seriálu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY