Hlášky herců první republiky eBook

Fatimma.cz Hlášky herců první republiky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hlášky herců první republiky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hlášky herců první republiky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Hlášky herců první republiky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,23 MB

ISBN: 9788072292615

POPIS
" Já nemám žádná ústa, já mám hubu a tu si budu votvírat a hodně si ji musím otevřít, aby se mi tam vod vás ty zuby ještě vešly." " Pane profesore, aspoň tu madurídu aby udělal."Spisovatelka Michaela Košťálová předkládá čtenářům více jak 500 známých i méně známých hlášek v knize Hlášky herců první republiky, které se nám okamžitě vybaví, když zaslechneme i jen náznaky dialogů z prvorepublikových filmů. A není divu. Kvalitních a humorných hlášek, jízlivých poznámek a komických dialogů vzniklo jen v tomto období několik tisíc. Prvorepublikové dámy a pánové skrze své ostré jazýčky dokázali být se světem okolo sebe brzy hotoví. Příjemně se poslouchajících dialogů a tzv. "hlodů" je nepřeberné množství. Rozhodně nelze zapomenout například na výroky slavných herců - Hugo Haas jako pan Načeradec: "Já jsem efektivně mrtvý muž …, co se ode mě chce!"Autorka předkládá knihu všem čtenářům, kteří se chtějí od srdce zasmát a zároveň se něco nového " ze zákulisí " vybraných filmů a hereckých osobností dozvědět. Kniha Michaely Košťálové je již třetí publikací vydanou v nakladatelství Petrklíč.
STÁHNOUT ČÍST
Hlášky herců První republiky - Košťálová Michaela - SEVT.cz
Hlášky herců První republiky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ...
Hlášky herců První republiky - Michaela Košťálová, 2012 ...
Hlášky herců První republiky. Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 289,00 Cena bez DPH 262,73 Kč ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY