Účetní výkazy v praxi eBook

Fatimma.cz Účetní výkazy v praxi Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Účetní výkazy v praxi! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Účetní výkazy v praxi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Účetní výkazy v praxi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,39 MB

ISBN: 8090396265

POPIS
Kniha je určena odborné veřejnosti, která se potřebuje správně orientovat v oblasti účetního výkaznictví a pochopit široký vějíř účetních pojmů, postupů, informací a přehledů. Její předností je systematický postup po jednotlivých položkách účetních výkazů, fundovaná explikace obsahové stránky a citlivý přístup autorky k vysvětlení všech návazností a složitějších problémů.
STÁHNOUT ČÍST
Účetní výkazy | Knihy.ABZ.cz
Praktický průvodce českými účetními výkazy v anglickém jazyce aneb překlad z češtiny do angličtiny Obsahuje licence v hodnotě 6 000 Kč na účetnictví Money S3 Lite od firmy Cígler, s aktivací do 31.08.2014.
117. Znalosti v praxi: Výkazy firem mohou vypadat ještě ...
Autor — uznávaný účetní odborník a auditor František Louša — se snaží upozornit na možné výkladové problémy, které mohou v praxi vznikat, a to včetně návazností na další právní předpisy. Přímo u jednotlivých ustanovení je uvedena maximální výše pokuty při porušení povinností uložených zákonem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY