Pleteme veselé hračky eBook

Fatimma.cz Pleteme veselé hračky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pleteme veselé hračky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pleteme veselé hračky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Pleteme veselé hračky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,95 MB

ISBN: 8073673345

POPIS
Roztomilá zvířátka nebo panenky a loutky potěší každé hravé dítě. Radost bude o to větší, když mu hračku vytvoříme sami. Pletené figurky jsou báječně měkké a barevné a k jejich zhotovení stačí pár jehlic a klubíčka vlny. V knize naleznete 25 originálních návrhů na pletené hračky pro vaše nejmenší. Zkuste uplést pestrý pruhovaný míč, strakatou myšku nebo roztomilé kuřátko pro své miminko. Zahrajte si se svým předškolákem pohádku s prstovými maňásky vlastní výroby. Udělejte radost svému vnoučkovi pěkně hranatým šikovným robotem nebo dlouhatánským hadem, který umí báječně kličkovat pod židlí? V široké nabídce nápadů si vyberou začátečníci i zkušení.
STÁHNOUT ČÍST
Pleteme veselé hračky - Zoë Mellor, pevná vazba, český ...
Hračky jdou prát v pračce při teplotě 30 st., takže vůbec nevadí, že se trochu zašpiní. K některým hračkám mám i popisy a pokud u hraček nejsou uvedeny, tak budou zveřejněny dodatečné.Doufám, že se Vám mé hračky budou líbit a naleznete i vy inspiraci k tomuto tvoření.
Pleteme veselé hračky - Zoë Mellor - Megaknihy.cz
Pleteme veselé hračky Kateřina Hamplová | 7/2008 Celý článek naleznete v tištěné podobě časopisu Informatorium 3-8 nebo v online archivu .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY