Pleteme veselé hračky eBook

Fatimma.cz Pleteme veselé hračky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pleteme veselé hračky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pleteme veselé hračky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Pleteme veselé hračky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,45 MB

ISBN: 8073673345

POPIS
Roztomilá zvířátka nebo panenky a loutky potěší každé hravé dítě. Radost bude o to větší, když mu hračku vytvoříme sami. Pletené figurky jsou báječně měkké a barevné a k jejich zhotovení stačí pár jehlic a klubíčka vlny. V knize naleznete 25 originálních návrhů na pletené hračky pro vaše nejmenší. Zkuste uplést pestrý pruhovaný míč, strakatou myšku nebo roztomilé kuřátko pro své miminko. Zahrajte si se svým předškolákem pohádku s prstovými maňásky vlastní výroby. Udělejte radost svému vnoučkovi pěkně hranatým šikovným robotem nebo dlouhatánským hadem, který umí báječně kličkovat pod židlí? V široké nabídce nápadů si vyberou začátečníci i zkušení.
STÁHNOUT ČÍST
MELLOR, Zoë : Pleteme veselé hračky
Pleteme veselé hračky kniha od: Zoë Mellor. nehodnoceno. Přidat do mých knih . Právě čtu; Přečteno; Knihotéka; Doporučuji; Chystám se číst; Chci si koupit; Čtenářská výzva; Vytvořit vlastní seznam. Koupit Koupit eknihu. 25 veselých a hravých nápadů Roztomilá zvířátka nebo panenky a loutky potěší každé hravé ...
pletací potřeby | PLETEME VESELÉ HRAČKY | Kaleidoskop ...
25 veselých a hravých nápadů Roztomilá zvířátka nebo panenky a loutky potěší každé hravé dítě. Radost bude o to větší, když mu hračku vytvoříme sami. Pletené figurky jsou báječně měkké a barevné a k jejich zhotovení stačí pár jehlic a klubíčka vlny. V knize naleznete 25 originálních návrhů na pletené hračky pro vaše nejmenší.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY