Povíš mi to? eBook

Fatimma.cz Povíš mi to? Image

INFORMACE

Povíš mi to? je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ester Stará. Přečtěte si s námi knihu Povíš mi to? na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Povíš mi to?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,30 MB

ISBN: 9788020436863

POPIS
Hravé rozšiřování slovní zásoby s otazníkem Otíkem a vševědkou BětkouKniha speciální pedagožky, logopedky a autorky dětských knih Ester Staré a ilustrátora Milana Starého nenásilně a zábavnou formou podněcuje mluvní apetit, rozvíjí vyjadřovací schopnosti, slovní zásobu a jazykový cit dítěte. Děti se prostřednictvím rozmanitých konverzačních témat a netradičních úkolů učí utřídit si a zformulovat myšlenky, hrát si s jazykem a správně se vyjadřovat. Bohatě ilustrovaná kniha vybízí k mluvení i svou grafickou podobou. Publikace je určena jak dětem a jejich rodičům, tak i logopedům a učitelům. V závěru jsou zařazeny stručné poznámky, které rodiče procvičovanou problematikou provedou a poradí jim, jak s knihou správně pracovat.
STÁHNOUT ČÍST
Povíš mi to? | KNIHCENTRUM.cz
Povíš mi to? Ester Stará. Kniha speciální pedagožky, logopedky a autorky dětských knih Ester Staré a ilustrátora Milana Starého nenásilně a zábavnou formou podněcuje mluvní apetit, rozvíjí vyjadřovací schopnosti, slovní zásobu a jazykový cit...
Povíš mi to? (Ester Stará) | Detail knihy | ČBDB.cz
Povíš mi to?. Kniha speciální pedagožky, logopedky a autorky dětských knih Ester Staré a ilustrátora Milana Starého nenásilně a zábavnou formou podněcuje mluvní apetit, rozvíjí vyjadřovací schopnosti, slovní zásobu a jazykový cit dítěte.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY