Zvířecí hrdinové: Zoo v plamenech eBook

Fatimma.cz Zvířecí hrdinové: Zoo v plamenech Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zvířecí hrdinové: Zoo v plamenech! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zvířecí hrdinové: Zoo v plamenech a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Zvířecí hrdinové: Zoo v plamenech.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,20 MB

ISBN: 9788025345856

POPIS
Dobrodružný příběh o zvířatech, lidech, statečnosti, věrnosti a přátelství na pozadní dramatických historických událostíPoštovní holub Francis je odhodlaný splnit své poslání a předat důležitý vzkaz spojencům. Bohužel je zraněn a nucen přistát uprostřed londýnské zoo, v kleci světoznámé pandy Ming. Ta zatím úspěšně ignorovala útrapy okolí spojené s válkou. S klesajícími příděly potravin a stále častějšími německými nálety si ale i ona uvědomí, že nemůže stát mimo. S pomocí ošetřovatele a vynalézavé skupiny opic pomohou Francisovi dokončit jeho misi a zachránit tak nejen zoo, ale možná i celý Londýn. Dobrodružný příběh o zvířatech, lidech, statečnosti, věrnosti a přátelství na pozadí dramatických historických událostí.
STÁHNOUT ČÍST
Zoo v plamenech (Katrina Charman) | Detail knihy | ČBDB.cz
Zvířecí hrdinové - Zoo v plamenech - Katrina Charmanová - e-kniha . eBook: Dobrodružný příběh o zvířatech, lidech, statečnosti, věrnosti a přátelství na pozadí dramatických historických událostí. Poštovní holub Francis je zraněn a během doručování důležitého vzkazu spojencům musí nouzově přistát.
Zvířecí hrdinové: Zoo v plamenech - Katrina Charman ...
Zoo v plamenech. série: Zvířecí hrdinové ... Informace / Anotace ke knize: Zoo v plamenech. Poštovní holub Francis je zraněn a během doručování důležitého vzkazu spojencům musí nouzově přistát. Ocitne se v londýnské zoo, v kleci světoznámé pandy Ming. Ta zatím ignorovala útrapy okolí spojené s válkou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY