100 červených vín českých a moravských vinařství eBook

Fatimma.cz 100 červených vín českých a moravských vinařství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou 100 červených vín českých a moravských vinařství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu 100 červených vín českých a moravských vinařství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: 100 červených vín českých a moravských vinařství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,44 MB

ISBN: 8073500558

POPIS
Nový kapesní průvodce po vinařstvích a vínech ČR. Nejnovější vína českých a moravských vinařů s hodnocením. Uspořádání podle vinařských podniků. Vybíráme a pijeme nejlepší červená vína domácích vinařů. Zajímavosti, nákupní doporučení, hodnocení, degustační doporučení, snoubení pokrmů s víny, jak si víno vybírat a jak si ho vychutnat. Kompletní rádce pro nákup domácích červených vín. Navštívíte-li vinotéku nebo hypermarket, s tímto průvodcem si vždy vyberete dobře.
STÁHNOUT ČÍST
100 červených vín českých a moravských vinařství ...
100 červených vín českých a moravských vinařství. ... Kompletní rádce pro nákup domácích červených vín. Navštívíte-li vinotéku nebo hypermarket, s tímto průvodcem si vždy vyberete dobře.
Kniha 100 červených vín českých a moravských vinařství ...
Publikace je zaměřena na nejširší okruh milovníků vína i náhodné konzumenty, cílevědomé sběratele a ty, kteří si budují vlastní archiv, cykloturisty apod. Na každé stránce je vždy jedno víno nejprve stručně zhodnoceno. Následuje gastronomické doporučení - tedy co si k vínu uvařit. Tyto tipy vyhoví náročným konzumentům stejně jako čtenářům, kteří se ve ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY