100 červených vín českých a moravských vinařství eBook

Fatimma.cz 100 červených vín českých a moravských vinařství Image

INFORMACE

100 červených vín českých a moravských vinařství je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Helena Baker. Přečtěte si s námi knihu 100 červených vín českých a moravských vinařství na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: 100 červených vín českých a moravských vinařství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,87 MB

ISBN: 8073500558

POPIS
Nový kapesní průvodce po vinařstvích a vínech ČR. Nejnovější vína českých a moravských vinařů s hodnocením. Uspořádání podle vinařských podniků. Vybíráme a pijeme nejlepší červená vína domácích vinařů. Zajímavosti, nákupní doporučení, hodnocení, degustační doporučení, snoubení pokrmů s víny, jak si víno vybírat a jak si ho vychutnat. Kompletní rádce pro nákup domácích červených vín. Navštívíte-li vinotéku nebo hypermarket, s tímto průvodcem si vždy vyberete dobře.
STÁHNOUT ČÍST
Vino a vinarstvi kapesni pruvodce cesky levně | Mobilmania ...
100 červených vín českých a moravských vinařství. ... Kompletní rádce pro nákup domácích červených vín. Navštívíte-li vinotéku nebo hypermarket, s tímto průvodcem si vždy vyberete dobře.
100 nejlepších moravských a českých vín | Víno a styl
Salon vín České republiky představuje kolekci 100 nejlepších moravských a českých vín pro rok 2020, která uspěla v konkurenci téměř 2400 vín. Od čtvrtka 6. února budou tato vína po celý rok prezentována ve stejnojmenné degustační expozici v historickém sklepení valtického zámku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY