Výlety s dětmi v severních Čechách a pohraničí eBook

Fatimma.cz Výlety s dětmi v severních Čechách a pohraničí Image

INFORMACE

Hledáte knihu Výlety s dětmi v severních Čechách a pohraničí? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Zdeňka Pitrunová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Výlety s dětmi v severních Čechách a pohraničí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,60 MB

ISBN: 9788026401469

POPIS
Chcete poznat uhrančivou krásu krajiny severních Čech a blízkého pohraničí? Přemýšlíte kam vyrazit s dětmi? V další knize z populární edice „KAM v České republice“ naleznete množství tipů na zajímavé výlety a spoustu nápadů na využití volného času s rodinou. Poradíme vám, kam se vydat s dětmi každého věku, které mají různé záliby. Ať už vaše děti mají rády zvířata, koupání, auta, chcete je seznámit s historií nebo si společně vyjít na hezkou procházku, jistě si vyberete z mnoha prověřených tipů.
STÁHNOUT ČÍST
Česká škola: Výlety s dětmi v severních Čechách a pohraničí
Hledáte tipy kam s dětmi v severních Čechách v pochmurných podzimních a zimních dnech anebo naopak kam vyrazit na výlet v krásných jarních a letních dnech? Na těchto stránkách najdete obojí. U každého tipu je popis, umístění na mapě a odkaz na oficiální stránky provozovatele, kde se dozvíte podrobnější informace například o otevírací době nebo vstupném.
Výlety s dětmi v severních Čechách a pohraničí ...
Chcete poznat uhrančivou krásu krajiny severních Čech a blízkého pohraničí? Přemýšlíte kam vyrazit s dětmi? V další knize z populární edice „KAM v České republice" naleznete množství tipů na zajímavé výlety a spoustu nápadů na využití volného času s rodinou. Poradíme vám, kam se vydat s dětmi každého věku, které mají různé záliby.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY