Paní Láryfáry eBook

Fatimma.cz Paní Láryfáry Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Paní Láryfáry! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Paní Láryfáry a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Paní Láryfáry.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,35 MB

ISBN: 9788086069548

POPIS
Nesmírně oblíbená kniha slavné americké autorky pro děti, kterou čtou i jejich rodiče. Betty MacDonaldová předala své paní Láryfáry všechen svůj laskavý humor, moudrost i mateřské zkušenosti. V šestadvaceti kouzelných příbězích řeší jejich báječná hrdinka zákeřné dětské "choroby" tak, že ji všichni milují a stále se k ní vracejí. Kniha je zařazena do Zlatého fondu dětské literatury a její autorka znovu dokázala zaujmout další generace čtenářů. K jejímu úspěchu u nás jistě přispěly i originální ilustrace, grafická podoba a mistrovský překlad.
STÁHNOUT ČÍST
MacDONALD, Betty : Paní Láryfáry
Paní Láryfáry ale nerozdává kouzelné pilulky, kdepak. Zná spoustu chytrých rad a legračních návodů, díky kterým se děti vyléčí samy a rády. Doprovodné materiály. Přední strana CD obalu (cover) k albu Paní Láryfáry (MP3-CD) ve formátu JPEG. Obrázek obalu alba je přikládán v dostatečné kvalitě, vhodné i pro tisk.
Paní Láryfáry - Betty MacDonald - Megaknihy.cz
Audio kniha: Paní Láryfáry - MacDonaldová, Betty ; Koho by občas nepotrápila nimravka nebo mlátilka, že? Naštěstí je tu paní Láryfáry, kouzelná přítelkyně všech rošťáků! Paní Láryfáry je docela maličká, na zádech má hrb a voní po vanikových rohlíčcích. Bydlí v domku postaveném vzhůru nohama se svým
SOUVISEJÍCÍ KNIHY