Žulové město eBook

Fatimma.cz Žulové město Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Žulové město! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Žulové město a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Žulové město.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,67 MB

ISBN: 9788073814854

POPIS
Blíží se Vánoce, studené, temné a vlhké a s nimi přichází smrt. Detektiv seržant Logan McRae je první den v práci po roční nemocenské a horší směnu snad zažít nemohl. V zatopeném kanálu se našlo tělo čtyřletého Davida Reida; je uškrcený, zohavený a hodně dlouho mrtvý. Ale tím to teprve začíná. V Žulovém městě řádí sériový vrah a místní média prahnou po krvi. Mrtvých v pitevně přibývá skoro stejně rychle jako čerstvě napadaného sněhu v ulicích a Logan ví, že čas letí. Přibudou další mrtví. Když si nedá pozor, mohl by být jedním z nich.
STÁHNOUT ČÍST
Město Žulová: Město Žulová
Aberdeen je třetí největší skotské město, podle počtu obyvatel (206 850). Leží na východním pobřeží u Severního moře mezi řekami Don a Dee.Město je kulturně-průmyslovým centrem severovýchodní části Skotska. Původně královské město se honosí přívlastky jako „stříbrné" nebo „žulové", díky vzhledu a hlavně barvám zdejších budov.
Žulové město MacBride, Stuart - Kladno - Sbazar.cz
Český-jazyk.cz - ČÍTANKA: Žulové město (Logan McRae) (Stuart MacBride) - • ukázka • díl v sérii: 1 (následuje: Smrtící záře) • přeložila Tamara Vosecká • vydalo nakladatelství BB/art v Praze roku 2009 15. kapitola Před vchodem do domu Darrena...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY