Bulharsko plné požitků eBook

Fatimma.cz Bulharsko plné požitků Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Bulharsko plné požitků! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Bulharsko plné požitků a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Bulharsko plné požitků.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,67 MB

ISBN: 8096935704

POPIS
Kniha v sobě spojuje beletristické vyprávění a praktické informace jako ceny, itineráře, mapy, otevírací doby, tipy atd., což znamená, že si na dovolenou berete "dva v jednom": užitečnou příručku i románové čtení. Automobilisté ocení podrobné itineráře a popisy různých možností cesty do Bulharska i po Bulharsku.Najdete zde řadu údajů o všech pobřežních letoviscích od Burgasu na jih a podrobné informace o kempech v této oblasti, o možnostech divokého kempování i o nudistických plážích. V blízkosti turecké hranice objevíte pláž, které se říka poslední ráj a kde rostou vzácné písečné lilie.
STÁHNOUT ČÍST
Bulharsko plné požitků - skrz.sk
Bulharsko najdete a porovnáte na Srovnanicen.cz. Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Nově přehlednější a rychlejší.
Kniha: Bulharsko plné požitků | Knihy.ABZ.cz
Bulharsko plné požitků Jozef Šikrha - Specifikace. Země/oblast. Bulharsko. opravit: Jazyk. česky. opravit: Autor. Jozef Šikrha, Lenka Šikrha. opravit: Cestopisný průvodce. Kniha v sobě spojuje beletristické vyprávění a praktické informace jako ceny, itineráře, mapy, otevírací doby, tipy atd., což znamená, že si na ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY