Když se žena svléká eBook

Fatimma.cz Když se žena svléká Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Když se žena svléká! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Když se žena svléká a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Když se žena svléká.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,56 MB

ISBN: 9788087431139

POPIS
Tato kniha vyšla poprvé v roce 2002, a už tehdy se pro velký zájem čtenářů dělal její dotisk. Ženy se v ní pro muže svlékají, trápí je, pohrávají si s nimi, milují je, i se jim mstí. Žijí s nimi v dobrém i zlém. Najdete zde spiklenectví žen, i nevěry mužů. Manželské páry mladé i starší. S dětmi i bezdětné. Manželství šťastná i manželství, končící rozvodem. V knize, KDYŽ SE ŽENA SVLÉKÁ, možná najdete i sami sebe.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Když se žena svléká | Moja-Kniha.cz
Jsem staromilec. Líbila se mi doba, kdy žena rozpouštěla vlasy jen pro potěšení svého manžela (nebo milence ), kdy se na veřejnosti vystavoval jen nezbytný kus pokožky.Z toho jasně vyplývá, že můj hrudník je ryze soukromá záležitost a viděl ho jen můj manžel, pár lékařů a pár žen v veřejných převlékárnách.
Když se žena svléká (Irena Fuchsová) | Detail knihy | ČBDB.cz
Kniha Když se žena svléká(Irena Fuchsová) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY