Škola úspechu eBook

Fatimma.cz Škola úspechu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Škola úspechu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Škola úspechu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Škola úspechu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,73 MB

ISBN: 9788087524138

POPIS
Kniha je pro všechny, kteří se zabývají odvětvím obchodu. Ať už jste realitní makléř nebo prodáváte podílové fondy, reklamu či nápady - tato kniha je právě pro vás.Když bylo Franku Bettgerovi devětadvacet, byl neúspěšným prodejcem životního pojištění. Ve čtyřiceti vlastnil venkovské sídlo a mohl odejít do důchodu. Dozvíte se v čem tkví tajemství obchodu, které změnilo život Franka Bettgera z poraženého na nejúspěšnějšího, nejslavnějšího a nejlépe placeného prodejce životního pojištění v Americe.Bettger v knize odhaluje osobní zkušenosti a vysvětluje vyzkoušené principy, které vytvořil a dovedl k dokonalosti. Dělí se o poučné postřehy a krůček po krůčku radí, jak si vytvořit styl, přístup a vystupování vítězného obchodníka. Nezáleží na tom, co prodáváte, ale budete mnohem schopnější a vaše zisky porostou.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Škola úspechu(Frank Bettger) za 11,16€ | Gorila
Kniha škola úspechu je výborná pre všetkých, ktorí potrebujú dodať odvahu v akejkoľvek profesii. Kniha je úžasná na pochopenie zásad úspechu. Vytrvalosť a uplatňovanie zásad uvedených v knihe pomôže každému v dosiahnutí svojho úspechu v ktorejkoľvek činnosti. :-) Čti víc
Škola úspěchu - Vyhledávání na Heureka.cz
Moc nás těší, že náš kurz Online psí škola je nejprodávanější online kurz na pozitivní výcvik psa v ČR a na Slovensku. Vážíme si každého majitele pejska, který chce svého psa vychovat s láskou a porozuměním.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY