Největší záhady světa eBook

Fatimma.cz Největší záhady světa Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Největší záhady světa! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Největší záhady světa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Největší záhady světa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,47 MB

ISBN: 9788073627461

POPIS
Některé jevy a skutečnosti vzdorují prostému a jednoznačnému výkladu, ačkoliv se je snažily rozluštit nejlepší mozky světa. Jak vysvětlit okultní a věštecké schopnosti médií, dokonalost mayského kalendáře a „moderních“ vynálezů starobylých kultur, mocné síly tajemných monumentů? Překvapivé informace se opírají o nejnovější vědecké výzkumy.
STÁHNOUT ČÍST
Paranormal - Největší záhady světa - Turínské plátno
Největší záhady světa edice. 122 knih, nakladatelství Dialog. V edici Největší záhady světa (od 1993, 125 sv.) byly vydávány zejména překlady nejrůznějších esoterických, místy až triviálně laděných textů.
Největší záhady světa -Nevysvětlitelné záhady - Rousínov ...
Největší záhady a tajemství světa. Výstava. Pátek 31. 1. - Pondělí 31. 8. ... meč ve skále nebo maketu největší rukopisné knihy světa - Codexu gigas nebo-li Ďáblovy bible. Starověký původ mají další vystavené exponáty, opět jako repliky: tzv. první počítač - mechanismus z Antikythéry, Sumerská hvězdná ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY