Zoner Photo Studio X eBook

Fatimma.cz Zoner Photo Studio X Image

INFORMACE

Hledáte knihu Zoner Photo Studio X? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Pavel Kristián? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Zoner Photo Studio X.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,60 MB

ISBN: 9788074133817

POPIS
Zoner Photo Studio X je aplikace pokrývající téměř všechny potřeby fotografa při práci s digitální fotografií, od stažení do počítače přes komplexní správu snímků nejen na počítači, ale i na vzdálených úložištích, až po různé možnosti publikování a sdílení snímků. Velmi rozsáhlá nabídka nástrojů, filtrů a efektů nabízí fotografům propracovaný systém umožňující bez omezení upravovat fotografie podle záměru fotografa.Tato publikace se věnuje pouze jedné vybrané možnosti práce s fotografiemi, kterou aplikace Zoner Photo Studio X nabízí: použití modulu Editor. Editor byl v posledních verzích aplikace výrazně pozměněn, zdokonalen a doplněn především o práci s vrstvami.Kniha je koncipována jako podrobný manuál popisující vlastnosti a použití jednotlivých nástrojů a možnosti Editoru a současně uvádí celou řadu komplexních postupů, které ukazují praktické využití nástrojů a jejich kombinací při úpravách fotografií.Z obsahu publikace:Nastavení a možnosti Editoru.Přehled všech nástrojů, jejich vlastností a ukázky jejich použití, zejména nástrojů pro retuše (např. klonovací razítko nebo retušovací štětec), nástrojů pro malování, deformace, ořez a dalších.Podrobně jsou předvedeny nástroje pro vytváření výběrů a práci s nimi.Samostatné kapitoly jsou věnovány důležitým operacím s fotografiemi, jakými jsou např. tonální a barevné úpravy za pomoci různých nástrojů a filtrů, zejména je popsána práce s křivkami a úrovněmi.Rozsáhlé místo je v publikaci vyhrazeno práci s vrstvami, jejich použití, možnostem, které nabízejí masky vrstev a režimy prolínání vrstev.Zařazena je i samostatná kapitola o převodu snímku do černobílé včetně ukázek různých postupů.
STÁHNOUT ČÍST
Stiahnite si zadarmo Zoner Photo Studio X
Historie. Původní název Zoner Media Explorer (poslední verze 6) se v roce 2004 změnil na Zoner Photo Studio - důvodem bylo kompletní zaměření na digitální fotografii.. Od verze 12 Zoner Photo Studio obsahuje moduly - Správce, Prohlížeč, Editor a RAW, přibyla také možnost měnit barvu prostředí programu ze světlé na tmavou.
Zoner Photo Studio X Online-Hilfe
Fotografieren lernen von Zoner Hilfe-Inhalte Willkommen bei der Hilfe für Zoner Photo Studio X. Für eine schnelle Navigation nutzen Sie das Inhaltsverzeichnis im linken Bereich des Hilfefensters.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY