Co by bylo, kdyby? -Představy vojenských historiků o tom, co se mohlo stát eBook

Fatimma.cz Co by bylo, kdyby? -Představy vojenských historiků o tom, co se mohlo stát Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Co by bylo, kdyby? -Představy vojenských historiků o tom, co se mohlo stát! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Co by bylo, kdyby? -Představy vojenských historiků o tom, co se mohlo stát a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Co by bylo, kdyby? -Představy vojenských historiků o tom, co se mohlo stát.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,69 MB

ISBN: 8020012974

POPIS
Co by se stalo, kdyby se Napoleon dokázal včas zastavit? Stal by se vládcem Evropy? Nebo kdyby se kvůli rozmaru počasí nemohlo uskutečnit vylodění v Normandii? Byl by Hitler přesto poražen? Nebo kdyby Řekové nezvítězili v bitvě u Salamíny? Jak by vypadala naše civilizace bez vkladu Řeků? Tím, co se nestalo, ale stát se mohlo, se zabývá nesmírně populární nový obor: kontrafaktuální historie. Tato kniha obsahuje příběhy o tom, jak se mohl v různých klíčových momentech změnit běh dějin. Její autoři patří k nejslavnějším světovým vojenským historikům.
STÁHNOUT ČÍST
Kdyby Beneš nebyl na Hradě - EchoPrime.cz
A právě zachování oněch částí pařížských mírových smluv, na jejichž základě vzniklo Československo v daném rozsahu, kvůli soužití národností v československém státě mír v roce 1938 ohrožovalo. Mnichovská dohoda a vídeňská arbitráž tedy naplnily smysl článků 19 a 86 Versailleské smlouvy. O tom se ale mlčí.
Etruskové byli Slované! Dodnes dokážeme přečíst jejich ...
Co se rozvodů týče, tak samotná statistika o menší míře rozvodovosti málo vypovídá kvalitě života (např. o tom, zda život s despotou a alkoholikem v násilně udržovaném manželství nemůže být pro ostatní členy rodiny spíše peklem než rájem). Ale to už by bylo na jinou diskusi...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY