Vězeň z Guantanáma eBook

Fatimma.cz Vězeň z Guantanáma Image

INFORMACE

Vězeň z Guantanáma je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor David Spark. Přečtěte si s námi knihu Vězeň z Guantanáma na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Vězeň z Guantanáma.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,86 MB

ISBN: 9788072436491

POPIS
Penzionovaný norský policista si ve volných chvílích skládá mozaiku nikdy nevyřešených případů svých zahraničních kolegů. Nesourodá směs vražd obyčejných lidí, ke kterým došlo v různých zemích Evropy i USA, popírá tradiční logiku zločinu. Zdánlivě je nic nespojuje, střípky se však náhle začnou spojovat v bizardní obraz.Autor thrilleru se insiroval klasickou americkou školou drsných kriminálních románů, kterou kombinuje s temnou skandinávskou detektivkou.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Vězeň z Guantanáma - David Spark | Knihy.ABZ.cz
Vězeň z Guantánama: Slovenské vězení je horší než na Kubě Egypťan Adíl Gazzár, který tvrdí, že je jedním z vězňů z Guantánama, poskytl v sobotu telefonický rozhovor deníku Sme. Podle něj jsou podmínky na Slovensku horší než na Kubě.
Vězeň z Guantanáma / komentáře --- PITAVAL - databáze ...
Týmy z oblastí, kde funguje mírnější režim, mohou podle informací ligy začít trénovat ve skupinách až se 14 hráči. V Barceloně či Madridu jich bude moci být jen deset. Skupinovými tréninky vstoupí španělský fotbal do předposlední fáze přípravy na restart sezony, tou závěrečnou budou klasické týmové tréninky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY