Pohyb, manipulace 1: KuliFerda a jeho svět - Pracovní sešit eBook

Fatimma.cz Pohyb, manipulace 1: KuliFerda a jeho svět - Pracovní sešit Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pohyb, manipulace 1: KuliFerda a jeho svět - Pracovní sešit! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pohyb, manipulace 1: KuliFerda a jeho svět - Pracovní sešit a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Pohyb, manipulace 1: KuliFerda a jeho svět - Pracovní sešit.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,46 MB

ISBN: 9788074960727

POPIS
Pracovní sešit obsahuje pracovní listy k ověření pohybových a manipulačních dovedností dítěte. Pokud má dítě u některých z dovedností rezervy, pracovní listy nabízejí návod na jejich procvičování. Celá sada 6 pracovních sešitů je praktickou pomůckou pro ověření dovedností, schopností a znalostí dítěte před vstupem do základní školy. Je určena všem, kteří mají doma budoucího školáka. Všechny aktivity lze jednoduše využít pro domácí procvičování při přípravě na úspěšný vstup do 1. třídy.Východiskem pro obsah pracovních listů jsou dovednosti uvedené v dokumentu, který vydalo MŠMT pod názvem „Desatero pro rodiče dítěte předškolního věku“.Pracovní listy obsahují pojmenování potřebných dovedností a vysvětlení, proč jsou důležité, úkoly pro rodiče, úkoly pro dítě a příklady rozšiřujících aktivit.
STÁHNOUT ČÍST
Pohyb, manipulace - pracovní sešit - Martina Kupcová ...
KuliFerda Vám přináší 2 ediční řady, které jsou určeny pro přípravu k zápisu a na vstup do 1. třídy.. Procvičte se svými předškoláky všechny klíčové oblasti školní zralosti a díky jedinečné metodice si ověřte, na jakých dovednostech dítěte je před vstupem do školy ještě nutné zapracovat.. NOVÉ! Výhodné balíčky pracovních sešitů se slevou až 50 %!
Pracovní sešity KuliFerda - podzim, ročník 2019/2020 ...
KuliFerda a jeho svět; Domů; Odborná spolupráce - ukázkové pracovní listy; Odborná spolupráce - ukázkové pracovní listy. Níže naleznete ukázkové strany pracovních sešitů, které si můžete stáhnout, namnožit a pracovat s nimi v rámci Vaší praxe. Můžete si vybrat jednotlivé pracovní listy ve formátu PDF, nebo si ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY