Zajíček Zlobílek eBook

Fatimma.cz Zajíček Zlobílek Image

INFORMACE

Zajíček Zlobílek je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Tereza Boehmová. Přečtěte si s námi knihu Zajíček Zlobílek na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Zajíček Zlobílek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,91 MB

ISBN: 9788025483473

POPIS
Zajíček Zlobílek, hluchý drak, natahovací Mařenka a jiné pohádkové příběhy je kolekcí původních pohádek z pera Terezy Boehmové. Knihu ilustroval Radek Mikuláš. Tři pohádky doplnili hosté (Barbora Osvaldová, Jan Jandourek, Patrik Banga).Kniha je rozdělena do tří částí – Příběhy zajíčka Zlobílka: pohádky pro nejmenší děti s jednoduchým „výchovným“ poselstvím. Pohádky pro větší děti (Hluchý drak, Natahovací Mařenka a další) a nakonec tři pohádky hostů.Koncept knihy vychází z toho, že na trhu chybí krátké a středně dlouhé pohádky, které by rodiče s chutí večer před spaním dětem četli, aniž by se zaplétali do dlouhých peripetií klasických českých pohádek.Navíc se autorka snaží, aby ženské hrdinky byly v pohádkách aktivní a neseděly v koutě s očekáváním, že někdo všechno udělá za ně.
STÁHNOUT ČÍST
Zajíček Zlobílek alternativy - Heureka.cz
Zajíček Zlobílek, hluchý drak, natahovací Mařenka a jiné pohádkové příběhy je kolekcí původních pohádek z pera Terezy Boehmové. Knihu ilustroval Radek Mikuláš. Tři pohádky doplnili hosté (Barbora Osvaldová, Jan Jandourek, Patrik Banga).
Zajíček Zlobílek, hluchý drak, natahovací Mařenka a jiné ...
Nabídky na Zajíček bing omalovánky z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Zajíček bing omalovánky.Informace, hodnocení a komentáře k Zajíček bing omalovánky Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Zajíček bing omalovánky doručí dle Vašich požadavků.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY