Jamajka eBook

Fatimma.cz Jamajka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jamajka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jamajka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Jamajka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,49 MB

ISBN: 9788072774999

POPIS
Státní znak Jamajky je dědictvím britské kolonizace. Původní podobu nechal roku 1661 na králův příkaz vypracovat William Sancroft, canterburský arcibiskup, a figurují na něm tradiční emblémy Ameriky: nazí Indiáni, tropické ovoce, krokodýl a v centru znaku kříž a koruna jako symboly královské svrchovanosti. Změnilo se pouze motto. Původní latinský text INDVS VTERQVE SERVIET VNI (Obě Indie budou společně sloužit), odkazující na rozlehlé zámořské državy Británie, nahradilo ve 20. století anglické Out of Many, One People, tedy "Z mnoha jeden národ". Jde o ekvivalent hesla USA E Pluribus Unum.
STÁHNOUT ČÍST
Jamajka - Wikipédia
Nejlepší památky - Jamajka: Přečtěte si recenze a prohlédněte si fotografie památek v Jamajce, Karibská oblast na Tripadvisoru.
Jamajka
Jamajka: dovolená v rytmu reggae. Vydejte se s námi na malebný ostrov Jamajka, kde na sněhobílých plážích omývaných blankytným Karibikem zní reggae, vynikající rum teče proudem a ochutnáte vybrané lahůdky exotické kuchyně.A nebudete muset kvůli tomu ani sprintovat. Za stále slunečného počasí zde na vás čeká nabídka nepřeberného množství sportovních aktivit a ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY