Thanos 2: Lom bohů eBook

Fatimma.cz Thanos 2: Lom bohů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Thanos 2: Lom bohů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Thanos 2: Lom bohů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Thanos 2: Lom bohů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,20 MB

ISBN: 9788074496431

POPIS
ZŘETE THANOSE, JAK JSTE HO JEŠTĚ NIKDY NEUZŘELI: BEZMOCNÉHO A OSAMOCENÉHO!Je odhodlaný udělat vše, aby přežil, přestože to znamená přijmout pomoc, která přichází z těch nejnepravděpodobnějších míst! Když se však vynoří hrozba, která je ještě strašlivější než Šílený Titán sám, budou životy nás všech záviset na vůli oslabeného Thanose k životu! A pak je tady ta drobná lapálie s Lomem bohů. Nikdo, kdo do něj vstoupil, se ještě nevrátil - a nyní je řada na Thanosovi, aby prozkoumal jeho hlubiny. Ale to není nic proti tomu, co následuje: Nejmocnější pozemský hrdina! Vůdce Avengerů! Šampión veškerého dobra! Thanos?! Ale přežije kosmos závěrečný a odpovídajícím způsobem násilný souboj mezi Thanosem a jeho synem Thanem - souboj, který neodvratně otřese celým vesmírem?Obsahuje sešity Thanos (2016) č. 7-12, jejichž autory jsou Jeff Lemire, Germán Peralta a Rachelle Rosenberg.
STÁHNOUT ČÍST
Thanos 2 - Lom bohů | DIGIBOSS.cz
Bezmocného a osamělého. Jenže Thanos se nedá zastavit. Pro své přežití udělá všechno… i kdyby to znamenalo, že musí získat pomoc od těch nejnepravděpodobnějších... 733 283 828. ... Thanos 2 - Lom bohů ...
Thanos 2 - Lom bohů | DIGIBOSS.cz
Thanos: Lom bohů je důstojným pokračovatelem započaté série, který dokonale splňuje vše, co si přejete od mainstreamového komiksu. Není to žádné veledílo, ale slušný superhrdinský nadprůměr, který ani chvilku nenudí, jen vypráví příběh, který "má koule" a prostě se skvěle čte.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY