Sherlock eBook

Fatimma.cz Sherlock Image

INFORMACE

Sherlock je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Graham Moore. Přečtěte si s námi knihu Sherlock na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Sherlock.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,90 MB

ISBN: 9788024234953

POPIS
Hrdinou historické roviny románu, který už si získal velký mezinárodní úspěch je sir Arthur Conan Doyle – známý tvůrce postavy slavného detektiva Sherlocka Holmese. Okolnosti ho přivedly k vyšetřování série neobjasněných vražd; při pátrání mu pomáhá jeho přítel Bram Stoker (známý svým dílem Dracula). V současné dějové rovině pátrá mladý literární badatel Harold po vrahovi významného sběratele, který přijel na setkání členů holmesovské společnosti do New Yorku. Napínavý a svěží příběh!
STÁHNOUT ČÍST
Sherlock - Episode Guide - TV.com
Release year: 2017. The fourth installment finds Sherlock waiting for a presumably dead Moriarty's next move as Watson and Mary take on new roles as first-time parents. 1. The Six Thatchers. Scotland Yard comes to Sherlock with a curious case involving a cabinet minister's son and smashed statues of late prime minister Margaret Thatcher.
Sherlock izle | Dizipub
Sherlock Holmes ([ˈšəːrlɒk ˈhoumz] či [-ˈhoulmz]) je literární postava soukromého detektiva z povídek a románů sira Arthura Conana Doyla, jehož případy se odehrávají v období od druhé poloviny 19. století do počátku 20. století.Celé dílo obsahuje 4 romány a 56 povídek, které byly uveřejňovány v letech 1887 až 1927. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY