Lišácké hádanky a hlavolamy eBook

Fatimma.cz Lišácké hádanky a hlavolamy Image

INFORMACE

Lišácké hádanky a hlavolamy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Adam Hart-Davis. Přečtěte si s námi knihu Lišácké hádanky a hlavolamy na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Lišácké hádanky a hlavolamy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,47 MB

ISBN: 8073671328

POPIS
Děti se snadno učí, pokud jsou dostatečně motivovány. Když je učení zábavné a poutavé, mají zájem poznávat, vymýšlet a hledat řešení. V knize jsou příběhy dětí, zvířat, kouzelníků, detektivů, cyklistů, farmářů, strojvůdců, které vždy končí otázkou. Při hledání řešení se zábavnou formou rozvíjí logické myšlení a děti si procvičují své matematické schopnosti. Správné řešení hlavolamu je uvedeno vždy na následující stránce. Všechny uvedené úlohy byly vyzkoušeny při vyučování a jsou použitelné v domácím prostředí i ve škole třeba při procvičování matematiky.
STÁHNOUT ČÍST
Hádanky a hlavolamy | Kryptograf.sk
vtipné hádanky, logické hádanky, pokročilé hádanky, hádanky pro děti, matematické hádanky anebo uhádni osobnost. A jestli se chcete pořádně zasmát, přečtěte si krátké vtipy, které vám zlepší náladu a rozveselí vás na několik hodin. Hezky se bavte, přejeme Vám příjemnou zábavu.
HART-Davis, Adam : Lišácké hádanky a hlavolamy
Lišácké hádanky a hlavolamy. Hart-Davis, Adam. Vydání: Portál 2006 ... Správná řešení jsou uvedena na následující stránce. Hlavolamy doplňují i stručné zajímavosti z matematiky. Knihu využijí nejen děti, ale i rodiče nebo učitelé matematiky k doplnění učiva.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY