Patobiochemie eBook

Fatimma.cz Patobiochemie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Patobiochemie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Patobiochemie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Patobiochemie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,84 MB

ISBN: 8024715228

POPIS
Publikace je určena zejména pro studenty medicíny a byla vytvořena kolektivem předních odborníků 1. LF UK v Praze. Kniha podobného charakteru není tohoto času k dispozici. Existující monografie na toto téma jsou příliš rozsáhlé – tato publikace je samozřejmě nemůže nahradit, ale umožňuje zorienovat se v oboru, což je někdy při množství dostupných informací značně problematické. V publikaci jsou uvedené informace naprosto základní a nezbytné pro pochopení, ale i zvládnutí učebních osnov. Najdete zde i unikátní spojení témat ryze teoretických (patobiochemie volných radikálů, apoptóza, enzymopatie) s tématy klinicko-biochemickými a klinickými (zánět, nádorové markery, likvor, metabolické vady a patobiochemie civilizačních onemocnění). Kniha reaguje na potřeby studentů, kteří na chybění podobné publikace v tomto oboru opakovaně upozorňovali.
STÁHNOUT ČÍST
Přednášky ke stažení - Ústav lékařské biochemie a ...
Předmět: Patobiochemie 3 - biochemické poruchy - povinně volitelný předmět kód předmětu: B02433 Pro zachování zdraví a fyziologických funkcí musí živý organismus mimo jiné regulovat pH tělesných tekutin, dodávku kyslíku do tkání a redoxní potenciál (produkci reaktivních forem kyslíku) v buňkách, také omezovat nežádoucí spontánně probíhající oxidace a ...
PDF Patobiochemie 3 - Medicína, Nemoci a Studium na 1. LF UK
Stránky v kategorii „Patobiochemie" Zobrazuje se 200 stránek z celkového počtu 310 stránek v této kategorii. (předchozí stránka) (další stránka)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY