Léčivé sny eBook

Fatimma.cz Léčivé sny Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Léčivé sny! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Léčivé sny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Léčivé sny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,65 MB

ISBN: 8071065218

POPIS
Tato kniha nás s pomocí živoucích ukázek snů lidí z celého světa provádízáklady výkladu a porozumění, zabývá se mnohými aspekty života - prací, vztahy s druhými lidmi, zdravím a spiritualitou - které můžeme změnit, dokážeme-li bedlivě naslouchat vnitřním prožitkům.
STÁHNOUT ČÍST
Léčivé sny - Barasch, Marc Ian alternativy - Heureka.cz
Sny o smrti Jsou velmi časté a patří do kategorie stresujících, zvlášť zdá-li se nám o úmrtí někoho blízkého. Pokud k podobným snům není žádný důvod (sny o smrti člověka, který je skutečně vážně nemocný, mají jiný význam, vlastně tím předjímáme katastrofický scénář a připravujeme se na něj), mohou znamenat touhu zbavit se závislosti na dotyčné ...
Lucidní snění a astrální cestování: jak na to, radí astrolog
Pokud si své sny nepamatujete, nemusíte mít žádné obavy, všechny se ukládají ve vašem podvědomí, kde je interpretuje vaše vyšší Já neboli Ka. Založte si deník, do kterého sny zapíšete, naučíte se tak vědomé rozumět důležitým metaforám. Usedněte v tichosti, aby vaše vědomí mohlo v klidu interpretovat sny.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY