Arcibiskupství pražské ve fotografiích a obrazech eBook

Fatimma.cz Arcibiskupství pražské ve fotografiích a obrazech Image

INFORMACE

Arcibiskupství pražské ve fotografiích a obrazech je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor František Skopec. Přečtěte si s námi knihu Arcibiskupství pražské ve fotografiích a obrazech na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Arcibiskupství pražské ve fotografiích a obrazech.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,34 MB

ISBN: 9788090710702

POPIS
Výpravná fotografická publikace, která mapuje stavebně - historický vývoj Arcibiskupského paláce, jeho umělecké památky a interiéry. Kniha prezentuje řadu historických fotografií černobílých i barevných, které byly převedeny do digitální kvality, a více než 1500 nových fotografií. Historické podklady byly čerpány z archivních zdrojů Arcibiskupství pražského, Archivu hl.m. Prahy, Kanceláře prezidenta republiky, Metropolitní kapituly U sv. Víta v Praze, z Muzea hl.m. Prahy, Národní galerie, Národního památkového ústavu Praha, Správy Pražského hradu a Strahovského kláštera.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: L´Arcivescovado di Praga in fotografie e quadri ...
Kniha: Arcibiskupství pražské ve fotografiích a obrazech (František Pohl a František Skopec). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Arcibiskupství pražské ve fotografiích a obrazech
Arcibiskupství pražské ve fotografiích a obrazech Editor: Pohl, František a Skopec, František Nakladatel: Arcibiskupství pražské EAN: 9788090710702 ISBN: 978-80-907107--2 Popis: 1× kniha, vázaná, 510 stran, česky Rozměry: 24,5 × 34 cm Rok vydání:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY