Trofeje a ztráty eBook

Fatimma.cz Trofeje a ztráty Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Trofeje a ztráty! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Trofeje a ztráty a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Trofeje a ztráty.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,53 MB

ISBN: 9788024262420

POPIS
Prozaik Aleš Dostál (*1946) se narodil v Ostravě, vystudoval Lesnickou fakultu Vysoké školy zemědělské v Brně a pracoval u Lesů České republiky. Je členem Obce spisovatelů a spolupracoval s Československou televizí a Filmovým studiem Barrandov. Zážitky profesionálního lesníka a myslivce vtělil do beletrizovaného příběhu, v nichž popisuje osudyhlavní hrdinky, učitelky Ivany, které po restituci připadne na starost péče o lesní oboru. Odjíždí tedy i s jedenáctiletou dcerou do hájenky, čímž se spustí kolotoč událostí, v nichž nechybí ani detektivní zápletka.Těžiště přímočarého svižného vyprávění spočívá ve zdařile vykresleném prostředí, znalosti myslivecké problematiky i v čtenářsky atraktivním příběhu.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha PDF Trofeje a ztráty - CHYTRABUDOUCNOST PDF
O čem je kniha Trofeje a ztráty? Prozaik Aleš Dostál zážitky profesionálního lesníka a myslivce vtělil do beletrizovaného příběhu, v nichž popisuje osudy hlavní hrdinky, učitelky Ivany, které po restituci připadne na starost péče o lesní oboru.
Trofeje a ztráty | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Trofeje a ztráty Autor: Dostál, Aleš Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024262420 ISBN: 978-80-242-6242- Popis: 1× kniha, vázaná, 352 stran, česky Rozměry: 13,2 × 20,8 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY