Sestup eBook

Fatimma.cz Sestup Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sestup! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sestup a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Sestup.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,61 MB

ISBN: 9788075880161

POPIS
KDYŽ VÁM UNESOU DCERU, NENÍ TO ŽÁDNÝ THRILLER!Pobyt ve Skalistých horách má být pro Courtlandovy poslední rodinnou dovolenou, než jejich dcera nastoupí na sportovní vysokou školu. Zatímco osmnáctiletá Caitlin si chce především otestovat běžeckou kondici v náročném terénu, její rodiče doufají, že mimořádně krásné horské prostředí pomůže zažehnat dlouhotrvající manželskou krizi. Ale když si jde Caitlin se svým mladším bratrem časně ráno zaběhat a později je za dramatických okolností v kopcích nalezen pouze Sean, ukáže horská krajina svou mnohem děsivější tvář. Dívčino zmizení, záhadné a o to trýznivější, rozděluje cesty jednotlivých členů rodiny, z nichž každý určitým způsobem přebírá odpovědnost za to, co se stalo. Neutuchající naději ztělesňuje otec Grant, který své pátrání nevzdává a věří, že jeho dcera je stále naživu. Kdy ale přestane hledat i on?
STÁHNOUT ČÍST
QPR Training
You'll use your Microsoft account for everything you do with Microsoft 365 or Office. If you use a Microsoft service like Outlook.com, OneDrive, Xbox Live, or Skype, you already have an account.
Office 365 login
A SESTUP é uma empresa focada na prestação de serviços em Tubos e geomembranas de plástico em São Luís - MA. (98) 98207-8188-(98) 98113 4299-(98) 98729 3377
SOUVISEJÍCÍ KNIHY