Velká hra dějin eBook

Fatimma.cz Velká hra dějin Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Velká hra dějin! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Velká hra dějin a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Velká hra dějin.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,49 MB

ISBN: 9788072639816

POPIS
Mistrovská hra je intelektuální cestou, která prostřednictvím skrytých uliček prochází historií, přičemž odkrývá stopy v architektuře a památkách tajných náboženství, která dala světu tvář. Stěžejní historické události a procesy jako zrození renesance, vědeckého racionalismu a Francouzská a Americká revoluce jsou zde radikálně přehodnoceny ve světle nových důkazů. Dokonce i víra v to, že Spojené státy mají "globální misi", může být přehodnocena... Kniha se podrobněji zabývá zednářským ideálem, sleduje počátky hry symbolů, slov a talismanů od starověkého Egypta až po moderní dobu, a to přímo na místech elitářských zednářských ritů ve Washingtonu. Kniha odhaluje pravý důvod uspořádání světa a co je ještě důležitější, ukazuje, jak to vše ovlivnilo svět.
STÁHNOUT ČÍST
ANAG Velká hra dějin - Odhalení skrytých vládců světa ...
Kupte knihu Velká hra dějin (Robert Bauval, Graham Hancock) s 7 % zľavou za 15.28 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov.
Tajné společnosti - dějiny | Knihy.ABZ.cz
Velká hra dějin HANCOCK G., BAUVAL R. ... Nakladatelství Anag ISBN 978-80-7263-981-6 EAN 9788072639816. Mistrovská hra je intelektuální cestou, která prostřednictvím skrytých uliček prochází historií, přičemž odkrývá stopy v architektuře a památkách tajných náboženství, která dala světu tvář. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY