Chci spát eBook

Fatimma.cz Chci spát Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Chci spát! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Chci spát a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Chci spát.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,61 MB

ISBN: 9788075493088

POPIS
Co vám zabraňuje ve spokojeném spánku? Někdy je těžké zjistit, co vás oddaluje od klidného spaní. Dobrá zpráva ale je, že jakmile pochopíte celý proces, najdete spoustu způsobů, jak si k němu dopomoct. Jaký dopad má to, co děláme během celého dne na náš spánek? S touto knihou zjistíte, jak spánkové fáze, návyky, fyzická aktivita, stravování a celkový životní styl přispívá k příjemnému nočnímu odpočinku. Ať už jde o momentální potíže, nebo dlouhodobý problém, s praktickými a lehce proveditelnými řešeními, které aplikují vědecké poznatky, bude dlouhý a klidný spánek už brzy na dosah ruky.
STÁHNOUT ČÍST
Chci spát. - Home | Facebook
Akordy a texty Lucie Chci zas v tobě spát. Chci zas v tobě spát Lucie G . G maj7 . E m . C . G . G maj7 . E m . C . D. G. Mlčíš a svět je "funny" B m. záhadou, E m. stává se pro mě "honey" když . C. dračí drápy tnou. G. Temnice tmavá vříská, B m. bleskne tmou, E m. mý vlasy loučí víská a . C.
Lucie - Chci zas v tobě spát [akordy a text na Supermusic]
Chci zas v tobě spát - přesně - akordy a text Černí andělé - akordy Lucie - akordy a text Srdce - akordy a text Chci zas k tobě spát - text Nejlepší, kterou znám - EvoLucie - akordy a text Dotknu se ohně (správně) - akordy Zkamenělý dítě - akordy a text Šťastnej chlap - akordy a text Ona ví - akordy a text Amerika ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY