Smečka 2: Vzpoura eBook

Fatimma.cz Smečka 2: Vzpoura Image

INFORMACE

Hledáte knihu Smečka 2: Vzpoura? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Andrea Cremer? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Smečka 2: Vzpoura.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,71 MB

ISBN: 9788024231020

POPIS
Calle se Shayem se díky Hledačům podařilo na poslední chvíli dostat z hrůzyplného domu Bosquea Mara. U Hledačů našli azyl i spojenectví a konečně můžou být spolu. Jenže Calla se probudí z mdlob do děsivé nejistoty: netuší, co se stalo s členy její smečky, s její rodinou, a strachuje se o život Rena, mladíka, který jí byl už dávno předurčen jako životní druh. Poté co se do úkrytu Hledačů dostane Callin bratr Ansel, její nejhorší obavy se potvrdí… Cítí, že svůj útěk a jeho následky může odčinit jen tehdy, když se vydá zpět do Vailu a mladé vlky osvobodí. Naštěstí Hledače, kteří se jí ujali, nemusí nijak zvlášť přesvědčovat. Záchranná výprava začíná… Druhý díl celosvětově úspěšné akční, romantické fantasy trilogie Smečka.
STÁHNOUT ČÍST
Svět knih - Recenze - Vzpoura (Smečka 2)
Smečka 2: Vzpoura je druhý díl úspěšné trilogie Smečka, jejíž autorkou je Andrea R. Cremerová. Tato trilogie patří mezi ty, které se staly úspěšné po celém světě. Kdybychom chtěli vystihnout žánr trilogie, museli bychom použít slova jako akční, romantické fantasy.
Smečka 2: Vzpoura - Cremerová Andrea R. - knihkupectví ...
Druhý díl celosvětově úspěšné akční, romantické fantasy trilogie Smečka. Tady máte několik odkazů (kdyby s nějakým byl problém), kde si můžete stáhnout Smečka 2 Vzpoura. Fungovat by ale měli všechny. Přeji hezké počtení:). 1.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY