Malý král eBook

Fatimma.cz Malý král Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Malý král! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Malý král a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Malý král.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,76 MB

ISBN: 9788071959397

POPIS
Jsou v mém království dobří a poctiví lidé? Jsou hodní na děti? Starají se o ně pečlivě a mají je rádi nade všechno bohatství? Odpovědi na takové otázky hledá mladičký král při šesti výpravách po svém království. Na nich zažívá různá dobrodružství a zároveň poznává lidské vlastnosti, jakými jsou obětavost, vlídnost, pracovitost, ale i zloba, chamtivost a zlomyslnost. Kniha nabízí dětskému čtenáři zábavné čtení i poznání, co je pro dobré vztahy mezi lidmi podstané a nezbytné.
STÁHNOUT ČÍST
Malý král - Ivan Renč | Kniha na Alza.cz
Malý král Bibián rád pomáhá. Za každý dobrý vykonaný skutek vždy získává lék (říční škeble s kouzelnou medicínou) pro svého nemocného královského otce. Ten má časté zdravotní potíže, špatně chodí, bolí ho oči, pálí v krku, trápí srdce a žaludek. Bibián má pomocníka. Kočičku Ritu.
Malý král (1933) - Le petit roi - FDb.cz
Poněvadž král neodpovídal, malý princ nejprve zaváhal, potom si vzdychl a vydal se na cestu. "Jmenuji tě svým vyslancem," volal za ním spěšně král. Tvářil se velice pánovitě. Dospělí jsou hrozně zvláštní, pomyslel si cestou malý princ.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY