Jak vyhlásit konkurz a vymáhat pohledávky eBook

Fatimma.cz Jak vyhlásit konkurz a vymáhat pohledávky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak vyhlásit konkurz a vymáhat pohledávky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak vyhlásit konkurz a vymáhat pohledávky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Jak vyhlásit konkurz a vymáhat pohledávky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,25 MB

ISBN: 8072264540

POPIS
Patříte k firmám, kterým jejich odběratelé dluží už delší čas značnou sumu peněz? Neplatí za vaše výrobky nebo služby? Jste přesvědčeni, že jste vyčerpali všechny „slušné“ cesty a že přišel čas vyhlásit na dlužníka tzv. konkurzní řízení?Musíte si ovšem být jisti ve všech právních náležitostech a znát s nimi spojené ekonomické důsledky! Je třeba být informován a mít znalosti jak provést konkurzní řízení právě ve váš prospěch!Publikace Firma v konkurzním řízení je určena především pro vás, věřitele, kteří chtějí získat své pohledávky, zároveň ale i pro dlužníky, kteří potřebují mít o průběhu a „technickém provedení“ konkurzu dobré povědomí. Co všechno se dozvíte?Kdo a jak konkurzní řízení vyhlašuje a jaké jsou jeho důsledky, kdo je to správce konkurzní podstaty, jaké písemnosti je třeba vyplnit, jaké jsou jednotlivé etapy řízení a jaký mohou mít časový průběh, co je to vyrovnávací řízení a co udělat pro to, abyste získali vaše pohledávky v co nejkratším čase a řada dalších rad.Součástí knihy je i novelizovaný zákon obsahující změny přijaté v roce 2000, které navíc zasáhly i do dalších právních odvětví, včetně práva trestního.Tyto novely mají do doby, než bude přijata komplexní úprava konkurzního práva po vzoru EU:* posílit postavení věřitelů před dlužníky* posílit postavení správce konkurzní podstaty* posílit postavení konkurzních soudů* pod hrozbou zejména trestních sankcí donutit úpadce k plnění jeho základních povinností* čestnému dlužníkovi poskytnout možnost oddlužení a revitalizace zpřístupněním institutu vyrovnání* zjednodušit, zrychlit, zlevnit a celkově zefektivnit konkurzní řízení* odstranit některé aplikační problémy zákona o konkurzu a vyrovnání
STÁHNOUT ČÍST
Jak vyhlásit konkurz a vymáhat Pohledávky (Ilona ...
Kniha Jak vyhlásit konkurz a vymáhat pohledávky iba za 0,00 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o.
Co se stane, když věřitel nepřihlásí svou pohledávku do ...
Samozřejmě, že peníze budete vymáhat i následně, ale tak nějak budete v lepší pohodě a zaměstnavateli dáte více najevo, že peníze vám bude muset vyplatit. Zvláště, když vám zavolá, abyste udělali nějakou práci. To ho pak budete mít na háku, jak se říká.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY