Kytara pro každého 1 eBook

Fatimma.cz Kytara pro každého 1 Image

INFORMACE

Hledáte knihu Kytara pro každého 1? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno none a autorem je Jiří Horáček? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Kytara pro každého 1.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,47 MB

ISBN: 9788090123540

POPIS
Kytarová škola oblíbeného skladatele a zkušeného pedagoga je sestavená z našich a evropských písniček. Jejich prostřednictvím se žáci postupně a nenásilně seznamují se základy melodické hry. Všechny písničky jsou opatřeny akordickými značkami, podle kterých může učitel svého žáka doprovázet. Publikace je vybavena stručnými metodickými poznámkami a základními informacemi z hudební nauky. Atraktivnost této školy zvyšuje zajímavě a vtipně řešená grafická úprava.
STÁHNOUT ČÍST
Noty pro kytaru | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
0 hodnocení Kytara pro každého 1 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Učebnice hry na kytaru, hra na melodických strunách. Tweet.
Kytara pro kazdeho 1 levně | Blesk zboží
Notovna.cz Kytara pro každého 1. [AM K001] - Melodické struny Kytarová škola oblíbeného skladatele a zkušeného pedagoga je sestavená z našich a evropských písniček. Jejich prostřednictvím se žáci postupně a nenásilně seznamují se základy melodické hry. Všechny písničky jsou opatřeny akordickými značkami, podle kterých může učitel svého žáka doprovázet.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY