Dračí oči eBook

Fatimma.cz Dračí oči Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dračí oči! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dračí oči a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Dračí oči.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,59 MB

ISBN: 8073062873

POPIS
Bylo nebylo... Pohádku plnou králů, královen a kouzelníků psal autor původně pouze pro svou dceru Naomi. Tatínkovy děsivé horory ji příliš nezajímaly, nebyl by to však Stephen King, kdyby se do vyprávění nevložil naplno se vším, co umí. Výsledkem je klasicky kingovský napínavý příběh, jehož hrdinové, byť pohádkově typizovaní, cítí skutečnou radost, bolest i strach, a mistrně stupňované napětí nedovolí knihu odložit do poslední stránky. Čtenáři Temné věže rovněž neponechají bez povšimnutí fakt, že se jedná o další knihu dokreslující svět Rolanda z Gileadu.
STÁHNOUT ČÍST
Dračí oči - Čarodějka: Svazek 1 by Kristina Hlaváčková ...
Dračí oči fakt už vidět nechci!!! NIKDY!!!! A abych nezapomněl: SYN VAN DAMME JE VŠUDYBYL, TAKŽE I TADY OTRAVOVAL!!! (3.9.2014) všechny komentáře uživatele / korbitch22.
Crazy kontaktní čočky nedioptrické od 198 Kč - KupČočky.cz
Princeznu Elenu nezajímá tanec ani vyšívání. Chce bojovat po boku bratrů a prožívat velká dobrodružství. Ani se nenaděje a její sen se začne stávat skutečností. Osudové setkání s rudým drakem Ašrakem změní malé princezně život. Musí opustit svůj domo
SOUVISEJÍCÍ KNIHY