Hmyz eBook

Fatimma.cz Hmyz Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hmyz! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hmyz a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Hmyz.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,92 MB

ISBN: 0

POPIS
Vzrušujúci pohľad do tajomného sveta hmyzu. Dozviete sa, ako si osa stavia hniezdo, ako húsenica zožerie list, ako vzlietne chrúst, ako dvaja roháči bojujú o samičku, ako sa nymfa vážky premieňa na dospelý hmyz. Určite Vás zaujme, ako funguje osie oko, alebo to, že existuje hmyz, ktorý má uši na kolenách.
STÁHNOUT ČÍST
Úvod - Krmny-hmyz.cz
Pracovní list je určený k zopakování učiva o hmyzu. Je zaměřen na vnější stavbu těla hmyzu a na shrnutí jeho vývoje a proměn. Očekávaný výstup: porovná základní vnější a vnitřní stavbu vybraných živočichů a vysvětlí funkci jednotlivých orgánů Hmyz zadání.doc Hmyz řešení.doc NAVRÁTILOVÁ, Ludmila. Hmyz - obecná charakteristika.
Hmyz - Wikipedie
Je jaro. Příroda se probouzí zpět k zelenému životu a hmyz létá všude kolem nás. Například včeličky mají velice napilno. Musí totiž opylovat všechny květy ve svém okolí. Jak vypadá taková včela? Jak vypadá jejich dům - včelí úl? To vše se dozvíme během této lekce, kterou si užijeme se vším všudy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY