Český dům eBook

Fatimma.cz Český dům Image

INFORMACE

Český dům je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Český dům na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Český dům.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,88 MB

ISBN: 9788020428721

POPIS
Projekt Českého domu v Londýně se zrodil v hlavě Jiřího Kejvala, nového předsedy Českého olympijského výboru.Oproti předchozím olympiádám znamenal prostor otevřený nejen pro sportovce a sponzory, ale nově i pro všechny diváky, kteří přes den na plátně sledovali výkony našich sportovců a večer společně se sportovci oslavovali jejich úspěchy. Tato fotografická dvojjazyčná publikace ukazuje báječnou atmosféru, jaká mezi 27.7. a 12.8. v londýnské čtvrti Islington díky hlavně českým fanouškům panovala. Kronikářským způsobem v knize autoři připomínají, kteří slavní současní i bývalí sportovci Český dům navštívili, i jaký kulturní program a další aktivity zde probíhaly. Zapomenout nelze ani na studio České televize, které celou dobu v rámci Českého domu fungovalo.
STÁHNOUT ČÍST
Český soběstačný dům
Dům bude veřejně přístupný a zdarma zveřejníme jeho dokumentaci. Více o našem domě > Snažíme se pomoci vytvořit novou generaci odborníků s obnovitelnými zdroji v krvi. Proto pravidelně organizujeme úmyslně těžkou celostátní architektonickou soutěž pro vysokoškolské studenty. Jejich nejlepší návrhy jsou pro Vás v ...
Český dům Moskva - Чешский центр - Чешский дом Москва
Hotel Krčínův dům se nachází v pěší zóně, do které je vjezd povolen pouze v době od 15:30 do 10:00 hod. a pouze s jednorázovým povolením, které Vám vydá recepce. Toto jednorázové povolení, jehož platnost je max. 24 hodin, stojí 100 Kč.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY