Zakládáme skalky eBook

Fatimma.cz Zakládáme skalky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zakládáme skalky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zakládáme skalky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Zakládáme skalky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,70 MB

ISBN: 8072345583

POPIS
Skalničky jsou oblíbené u zkušených i začínajících pěstitelů. Tato základní příručka je určena pro začínající skalničkáře. Podává přehled rostlin vhodných pro skalku, balkon nebo pro suchou zídku, návody k jejich ošetřování či rady k založení velké nebo jen malé skalky. Kdo má štěstí a vlastní velkou zahradu, může založit ucelenou skalku – se svahem, se suchými zídkami a případně s jezírkem. Zcela malý prostor však dává také různé možnosti, například malé suché zídky, truhlíky, mísy nebo střešní tašky. V této bohatě ilustrované příručce najdete mnoho praktických nápadů a rad, které vám pomohou při vytváření skalky.
STÁHNOUT ČÍST
Založení skalky na zahradě | MámeDům.cz
Umiestnenie skalky. Skalku môžete stavať prakticky v každom ročnom období, keď to dovolí počasie. Ak ju zakladáte na jeseň, rastliny je vhodnejšie vysádzať až na jar. Zemina aj kamene sa dovtedy lepšie prispôsobia novému miestu. Dôležitá je poloha skalky.
Skalku zakládejte na podzim. Vhodnou zeminou je ornice ...
Zakládáme skalku krok za krokem ... Jak jsme již zmínili, plevele budou jedním z hlavních nepřátel naší skalky. Proto je vhodné pozemek před samotnou výsadbou ošetřit nejlépe totálními herbicidy (např. ROUNDUP), abychom zlikvidovali všechny plevele. Výhoda je v tom, že touto aplikací nepoškodíme skalničky, které tam ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY