Metody výzkumu médií eBook

Fatimma.cz Metody výzkumu médií Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Metody výzkumu médií! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Metody výzkumu médií a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Metody výzkumu médií.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,72 MB

ISBN: 9788073676834

POPIS
Cílem knihy je seznámit čtenáře s metodami užívanými při výzkumu médií. Svou koncepcí kniha obsahuje jak zásady komerčního výzkumu médií (výzkum sledovanosti, měření efektivity reklamy), tak i akademického (výzkum mediálních organizací, analýza reprezentace, interpretace textu). Jednotlivé metodické postupy jsou rozebrány na praktických příkladech z českých médií. Kniha je zároveň praktickým metodickým manuálem pro čtenáře, kteří se výzkumem médií zabývají, nebo se s ním hodlají hlouběji seznámit. Publikaci ocení studenti oborů mediální studia, žurnalistika, sociologie, politologie a dalších sociálních věd i odborná veřejnost (pracovníci médií, mediálních agentur, reklamních a PR agentur).PhDr. Tomáš Trampota, Ph.D., je vědeckým pracovníkem Centra mediálních studí FSV UK, přednáší zde analýzu mediálních obsahů a sociologii zpravodajství, analýzu médií pak na VOŠP.PhDr. Martina Vojtěchovská je zástupkyní šéfredaktora odborného týdeníku Marketing & Media.
STÁHNOUT ČÍST
Výzkum médií - Nejužívanější metody a techniky - Renáta ...
Koupit Koupit eknihu. Cílem knihy je seznámit čtenáře s metodami užívanými při výzkumu médií. Svou koncepcí kniha obsahuje jak zásady komerčního výzkumu médií (výzkum sledovanosti, měření efektivity reklamy), tak i akademického (výzkum mediálních organizací, analýza reprezentace, interpretace textu).
PDF 2019 - Metody výzkumu médií - Prazska PDF
Všechny informace o produktu Kniha Metody výzkumu médií - Tomáš Trampota; Martina Vojtěchov, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Metody výzkumu médií - Tomáš Trampota; Martina Vojtěchov.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY