Vše o uzení eBook

Fatimma.cz Vše o uzení Image

INFORMACE

Hledáte knihu Vše o uzení? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Vladimír Dyk? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Vše o uzení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,99 MB

ISBN: 9788024740683

POPIS
Užitečné rady a skvělé recepty, které těží z mnohaletých zkušeností autora i starých mistrů uzenářů. Nepostradatelná příručka pro všechny milovníky uzení, ať již udí doma, na chatě či chalupě. Její nespornou výhodou je, že populární téma, uzení a udírny, podává komplexně. Najdete zde zasvěcené a přehledné informace, jak si doma správně naložit a vyudit maso, v jaké udírně, jakým dřevem nejlépe udit a při jaké teplotě, jak si postavit na zahradě udírnu a jaké máte pro to možnosti, proč je výhodné solit a nakládat do vlastních směsí, jak správně vyudit chutné párky, klobásy či různé druhy salámů, v čem se liší nakládání ryb, drůbeže a sýrů od nakládání masa atd. A pak tu na vás čeká spousta úžasných receptů na nejrůznější dobroty, nabízející skutečný kulinářský zážitek.
STÁHNOUT ČÍST
Vladimír Dyk: Vše o uzení - Rady, tipy, recepty | MALL.CZ
Kupte knihu Vše o uzení (Vladimír Dyk) s 15 % slevou za 169 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Zábavné Grilování.cz - Vše o grilování a uzení.
VŠE O UZENÍ . Kup teď 160 Kč s dopravou 230 Kč . local_offer . UDÍRNY A UZENÍ . Kup teď 100 Kč s dopravou 160 Kč . local_offer . UZENÍ PRO LABUŽNÍKY . Kup teď 180 Kč s dopravou 250 Kč . local_offer . VŠE O ZAHRADĚ - VÁŠ ZELENÝ RÁDCE . Kup teď 120 Kč s dopravou 190 Kč .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY