Vetřelci (Komplet) eBook

Fatimma.cz Vetřelci (Komplet) Image

INFORMACE

Vetřelci (Komplet) je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor S.D. Perry. Přečtěte si s námi knihu Vetřelci (Komplet) na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Vetřelci (Komplet).pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,19 MB

ISBN: 9788026907343

POPIS
Třetí svazek kompletní série Vetřelci obsahuje romány:Sandy Schofield – ZrůdaVítejte na bývalé trestanecké kolonii Charón, kde se v labyrintu z podzemních tunelů skrývá hnízdo vetřelců. Profesor Ernst Kleist provádí šílené pokusy a vytvoří vetřelčího křížence, kterého lze ovládat. V tu dobu přijíždí na Charón kapitánka Joyce Palmerová a několik mariňáků. Ti jediní snad dokážou Kleista zastavit. Jedině oni dokážou zarazit profesorův nejšílenější výtvor: vetřelčí zrůdu.S. D. Perry – LabyrintNa vesmírné stanici Innominata vybudoval nechvalně známý doktor Paul Church bludiště tunelů. Church v něm totiž ukrývá výsledky svých posledních pokusů. Jeho cílem je zkřížit člověka s vetřelcem. Plukovník doktor Tony Crespi chce jen jediné – aby mohl s Churchem spolupracovat. Lidé na Innominatě umírají jeden po druhém ve snaze dovést pokus do konce. Jakmile Crespi objeví cestu do středu labyrintu, najde komnatu plnou hrůz... dokáže vůbec najít cestu ven?
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Vetřelci - komplet - 1. - Trh knih - můj antikvariát ...
E-kniha: Vetřelci - komplet - svazek 5 - Vetřelci - komlet - svazek 5. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde.
Vetřelci - komplet svazek 2 (Válka vetřelců, Hon na ...
Vetřelci - svazek 3 (románová řada) (Série - Vetřelci - Komplet - 3) Třetí svazek kompletní série Vetřelci obsahuje romány: Sandy Schofield - Zrůda Vítejte na bývalé trestanecké kolonii Charón, kde se v labyrintu z podzemních tunelů skrývá hnízdo vetřelců.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY