Bestiář eBook

Fatimma.cz Bestiář Image

INFORMACE

Bestiář je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Robert Masello. Přečtěte si s námi knihu Bestiář na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Bestiář.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,60 MB

ISBN: 9788073815509

POPIS
Rukopis, jehož iluminace zobrazují bájná stvoření, která se podle legend kdysi procházela zahradami ráje; kniha, jež byla po staletí předávána z generace na generaci v jedné z nejmocnějších rodin arabského světa, je teď svěřena mladé a krásné kurátorce Beth Coxové. Je to však její manžel, paleontolog Carter Cox, kterého výzkum dovede k poznání sbírky žijících zázraků přírody a jejich hrůzných schopností. Mýty a skutečnost se spojí. Carter musí otevřít bránu prastarého světa a ven vypustí stvůry, které zatím žily jen v těch nejhorších snech.
STÁHNOUT ČÍST
Bestiář - Wikipedie
Knížka Bestiář je volným pokračováním příběhů Karly, hlavní postavy z první knížky Barbary Nesvadbové Řízkaři. „Bestií se žena nerodí. Bestií se žena stává. A já mám za sebou opravdu kvalitní přípravku." Kniha se stala předlohou pro stejnojmenný film Ireny Pavláskové.
Bestiář | iPrima
Bestiář Tenhle český film mě celkem mile překvapil. Byla jsem donucena se na něj koukat a tak jsem to překousla hlavně díky hereckému obsazení Marek vašut, Karel Roden, Tomáš Matonoha, Miroslav Etzler a krásná slovenská herečka Danica Jurčová, kterou jsem neznala.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY